Namiastka prawdziwego autka

Czasami na chodnikach spotykamy dzieci jadące samochodem dla dzieci na akumulator. Zabawka jest bardzo reprezentacyjna a dziecko kierujące takim pojazdem bardzo szczęśliwe.

Każdy taki pojazd posiada żelowy akumulator, który trzeba ładować a oprócz tego rodzic jest uzbrojony w pilota by mieć władzę nad swoim dzieckiem.

MODELE MINIATUROWYCH SAMOCHODÓW

Samochody dla dzieci na akumulator to wierne i licencjonowane kopie prawdziwych samochodów. Wśród tych aut znajdziemy Fordy, Audi, Mercedesy, BMW, limuzyny retro, różnego rodzaju VolksWageny, Volvo, Jaguary i wiele, wiele innych aut. Dostępne są wersje sportowe, terenowe, miejskie (zobacz tutaj – https://www.pinkibaby.pl/pojazdy-na-akumulator).

JAK BARDZO WIERNE SĄ KOPIE AUT NA AKUMULATOR

samochody dla dzieci na akumulatorW praktyce samochody te to wierne kopie aut prawdziwych, w niektórych wersjach zadbano nawet, by przy ruszaniu samochody nie szarpały nagle, by włączały się do ruchu płynnie.

Samochody mają bardzo ciekawe wyposażenia:

– skórzane tapicerki,

– lewarek zmiany biegu,

– podświetlane zegary,

– ledowe światła na zewnątrz i wewnątrz,

– amortyzatory,

– kontrolka naładowania akumulatora.

Z jednej strony może być to zabawka służąca do nauki jazdy samochodem w przyszłości, z drugiej strony może to być bajer, który tylko na chwilę zachwyci dziecko.

ALTERNATYWA DOBREGO PREZENTU

Przykład samochodu dla dziecka na akumulator to doskonały pomysł na prezent dla dziecka. Samochody są kolorowe, wydają mnóstwo dźwięków a przede wszystkim wiernie odzwierciedlają prawdziwe modele aut.