Co to jest deskorolka fiszka?

deskorolka wooden Mamabrum

Rynek dziecięcych zabawek dynamicznie się zmienia. Trendy z każdym rokiem są inne. Obecnie jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek jest deskorolka fiszka.

Co to właściwie jest?

Jest to rodzaj deskorolki dziecięcej, która z wyglądu przypomina rybę. Stąd właśnie pochodzi nazwa tej deskorolki.

Po co to komu?

Fishboard mocno różni się od klasycznej deskorolki. Gabaryty takiej deskorolki są dużo mniejsze aniżeli klasycznej. Fiszka deskorolka nie posiada również papieru ściernego na górnej części blatu. Przez to niemożliwe jest wykonanie większości ewolucji. Jeżeli nie można wykonywać różnych fajnych tricków, to po co komu taka deska? Sprawdza się ona bardzo dobrze w warunkach miejskich. Jest nieduża przez co posiada bardzo dobrą zwrotność. Można spakować ją nawet do torby sportowej, a jej konstrukcja pozwala komfortowo jeździć po płytach chodnikowych, bruku czy betonie.

Fiszki deskorolki dla dzieci to bardzo dobry pomysł na prezent. Jazda na takiej deskorolce daje dzieciom bardzo dużą frajdę. Mogą one w ten sposób jeździć nawet do szkoły. Chcąc kupić fishboard warto zaznajomić się z ofertą sklepów. Przed decyzją co do deski warto sprawdzić jej gabaryty oraz materiał, z którego została wykonana.